Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū


Jaunā Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū. Automašīna uzrādīja labus pārdošanas apjomus šajā valstī, taču 2020. gadā pieprasījums šķita izslēgts un Octavia pārdošanas apjomi samazinājās par iespaidīgiem 38 procentiem. Šajā sakarā čehi veica neparastu rīcību - viņi atjaunināja savu nemirstīgo sedanu Ķīnai, nosaucot to par Pro versiju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Octavia cieta dzinēja atsaukšana


Skoda Octavia tika atsaukta programmatūras dzinēja vadības bloka nepareizas darbības dēļ. Automašīna 685 eksemplāru apjomā tiks veikta bez maksas. Tajā pašā laikā atsaukums attiecas tikai uz Octavia dīzeļdzinēju versijām, kas tika montētas vienā no rūpnīcām Čehijas Republikā, kuras dzimtene ir šī marka.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Superb saņēma jaunu dzinēju


Atjauninātais modelis Skoda Superb nonāca masveida ražošanā tikai pagājušajā gadā, un tas jau ir paspējis atzīmēties ar diezgan enerģisku pārdošanu daudzās valstīs. Šobrīd čehu dizaineri un dizaineri ir nolēmuši izlaist nelielu papildinājumu paketi, kas paredzēta, lai uzsvērtu sedana patīkamās īpašības.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Yeti krosoveri tiek atsaukti


Skoda Yeti krosoveri, kurus nesen Čehijas autoražotājs ražoja vietējam Eiropas tirgum, kā arī NVS valstīm, tika atsaukti. Neskatoties uz to, ka modelis jau sen ir izņemts no oficiālās ražošanas, tā apkope joprojām Skodai sagādā galvassāpes. Galu galā viņa bija vainīga, ka radās rūpnīcas defekts, kas noveda pie šī atsaukšanas.
LV / Skoda
Lasīt tālāk