Skoda Kushaq jaunā tēlā šķita otršķirīga


Skoda, kā zināms, ēda suni uz budžeta sedaniem un krosoveriem, kuri, neskatoties uz pieņemamo cenu, varēja lepoties ar labu dizainu, pārliecinošu tehnisko sniegumu un džentlmeņu komfortablu iespēju komplektu. Tajā pašā laikā jaunākais Skoda Kushaq, kas tika ražots pagājušajā mēnesī, mums šķita kaut kāds nepabeigts uzlauzts un sekundārs modelis.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Crossover Yeti tika atzīmēts ar jaunu iepakojumu


Automašīna ar āķīgo nosaukumu Yeti jau ļoti ilgu laiku ir kļuvusi par īstu Čehijas autobūves klasiku. Nesen dizaineri nolēma nedaudz atjaunināt veco vīru un pievienoja jaunu pakotni ar nosaukumu Adventure. Kopumā tas ir paredzēts kosmētikas jauninājumiem, un tāpēc jums nevajadzētu gaidīt nekādas atklāsmes. Tikmēr mums ir jārunā par šo modernizāciju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Jaunā Skoda Fabia ir kļuvusi daudz ietilpīgāka


Čehijas zīmola galvaspilsētā Prāgā beidzot tika izrādīta jaunā Skoda Fabia. Turklāt tīklā parādījās 22 minūšu garš video ar detalizētu stāstu un automašīnas prezentāciju, kas, spriežot pēc pārdošanas topos, ir viens no veiksmīgākajiem universāliem Eiropā. Kādi dizaineri un inženieri spēs iepriecināt Skoda Fabia jaunās paaudzes pircējus, uzzināsim tālāk tekstā.
LV / Skoda
Lasīt tālāk