Elektriskā Skoda Citigoe iV atkal ekspluatācijā

Savulaik Čehijas autoražotāja Skoda kompaktais pilsētas auto Citigo labi pārdeva Eiropas tirgū un pat tika piegādāts dažām NVS valstīm un Dienvidamerikā. Pirms dažiem gadiem čehi pat izveidoja sava auto elektrisko versiju, taču nezināmu iemeslu dēļ ātri to pārtrauca.
Un tagad, pēc kāda laika, modelis atgriežas kā elektromobilis ar gandrīz tādu pašu dizainu un izmēriem. Runa ir par jauno Skoda Citigoe iV, kas iepriecinās minimālisma un mērena komforta cienītājus. Ar abiem veiklā mazā auto ir vairāk nekā pietiekami!

Runājot par tehniskajām iespējām, tās sagaidāmas ir pieticīgas. Vienīgais elektromotors ar jaudu 61 kW. vai 83 ZS karājās uz priekšējās ass. Līdz 60 km/h. Auto paātrinās 7,6 sekundēs, un maksimālais ātrums ir tikai 130 km/h. Jaudas rezerve ir diezgan pieklājīga un ir 240 kilometri WLTP ciklā, kas pilsētā ir vairāk nekā pietiekami.
Izskata ziņā modelis gandrīz pilnībā atkārto savu priekšteci. Tomēr interjers ir kļuvis ērtāks un modernāks. Viņi neskopojās ar multimediju sistēmu, digitālo informācijas paneli un pat daudzfunkcionālu stūri ar vadības pogām un parkošanās sensoru aktivizēšanu.
LV / Skoda