Skoda Superb saņēma jaunu dzinēju

Atjauninātais modelis Skoda Superb nonāca masveida ražošanā tikai pagājušajā gadā, un tas jau ir paspējis atzīmēties ar diezgan enerģisku pārdošanu daudzās valstīs. Šobrīd čehu dizaineri un dizaineri ir nolēmuši izlaist nelielu papildinājumu paketi, kas paredzēta, lai uzsvērtu sedana patīkamās īpašības.
Būtiskākais jauninājums būs nākamais dzinējs, kas ir 2.0 TSI atmosfēriskais spēka agregāts ar 190 ZS. Šis inženierijas brīnums darbojas ar labu septiņpakāpju automātu, kas diemžēl atbalsta tikai priekšējo riteņu piedziņu. Bet visi braukšanas režīmi, no kuriem ir pieci gabali, palika neskarti.

Atjauninājums skāra arī automašīnas stabilizācijas sistēmu, kā arī pievienoti vairāki gaisa spilveni, kuru kopējais skaits sasniedza sešas vienības. Kopumā automašīnas drošībai ir pievērsta maksimāla uzmanība, tāpēc jaunie asistenti un vadītāja palīgi, kas palīdz stāvēšanai un kāpšanai kalnā, patiks daudziem iesācējiem autobraucējiem.
Noslēgumā var atzīmēt faktu, ka Skoda Superb patiešām turpina kļūt skaistāks un ieņem arvien spēcīgākas pozīcijas tirgū. Mēs ceram, ka šī automašīna galu galā tiks pārveidota par elektrisko vilci, jo pati Skoda dara visu iespējamo, lai šo plānu īstenotu līdz 2040. gadam.
LV / Skoda