Skoda Superb saņēma jaunu dzinēju


Atjauninātais modelis Skoda Superb nonāca masveida ražošanā tikai pagājušajā gadā, un tas jau ir paspējis atzīmēties ar diezgan enerģisku pārdošanu daudzās valstīs. Šobrīd čehu dizaineri un dizaineri ir nolēmuši izlaist nelielu papildinājumu paketi, kas paredzēta, lai uzsvērtu sedana patīkamās īpašības.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū


Jaunā Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū. Automašīna uzrādīja labus pārdošanas apjomus šajā valstī, taču 2020. gadā pieprasījums šķita izslēgts un Octavia pārdošanas apjomi samazinājās par iespaidīgiem 38 procentiem. Šajā sakarā čehi veica neparastu rīcību - viņi atjaunināja savu nemirstīgo sedanu Ķīnai, nosaucot to par Pro versiju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Kushaq jaunā tēlā šķita otršķirīga


Skoda, kā zināms, ēda suni uz budžeta sedaniem un krosoveriem, kuri, neskatoties uz pieņemamo cenu, varēja lepoties ar labu dizainu, pārliecinošu tehnisko sniegumu un džentlmeņu komfortablu iespēju komplektu. Tajā pašā laikā jaunākais Skoda Kushaq, kas tika ražots pagājušajā mēnesī, mums šķita kaut kāds nepabeigts uzlauzts un sekundārs modelis.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Crossover Yeti tika atzīmēts ar jaunu iepakojumu


Automašīna ar āķīgo nosaukumu Yeti jau ļoti ilgu laiku ir kļuvusi par īstu Čehijas autobūves klasiku. Nesen dizaineri nolēma nedaudz atjaunināt veco vīru un pievienoja jaunu pakotni ar nosaukumu Adventure. Kopumā tas ir paredzēts kosmētikas jauninājumiem, un tāpēc jums nevajadzētu gaidīt nekādas atklāsmes. Tikmēr mums ir jārunā par šo modernizāciju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk