Crossover Yeti tika atzīmēts ar jaunu iepakojumu


Automašīna ar āķīgo nosaukumu Yeti jau ļoti ilgu laiku ir kļuvusi par īstu Čehijas autobūves klasiku. Nesen dizaineri nolēma nedaudz atjaunināt veco vīru un pievienoja jaunu pakotni ar nosaukumu Adventure. Kopumā tas ir paredzēts kosmētikas jauninājumiem, un tāpēc jums nevajadzētu gaidīt nekādas atklāsmes. Tikmēr mums ir jārunā par šo modernizāciju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Jaunā Skoda Fabia ir kļuvusi daudz ietilpīgāka


Čehijas zīmola galvaspilsētā Prāgā beidzot tika izrādīta jaunā Skoda Fabia. Turklāt tīklā parādījās 22 minūšu garš video ar detalizētu stāstu un automašīnas prezentāciju, kas, spriežot pēc pārdošanas topos, ir viens no veiksmīgākajiem universāliem Eiropā. Kādi dizaineri un inženieri spēs iepriecināt Skoda Fabia jaunās paaudzes pircējus, uzzināsim tālāk tekstā.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū


Jaunā Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū. Automašīna uzrādīja labus pārdošanas apjomus šajā valstī, taču 2020. gadā pieprasījums šķita izslēgts un Octavia pārdošanas apjomi samazinājās par iespaidīgiem 38 procentiem. Šajā sakarā čehi veica neparastu rīcību - viņi atjaunināja savu nemirstīgo sedanu Ķīnai, nosaucot to par Pro versiju.
LV / Skoda
Lasīt tālāk

Skoda Octavia cieta dzinēja atsaukšana


Skoda Octavia tika atsaukta programmatūras dzinēja vadības bloka nepareizas darbības dēļ. Automašīna 685 eksemplāru apjomā tiks veikta bez maksas. Tajā pašā laikā atsaukums attiecas tikai uz Octavia dīzeļdzinēju versijām, kas tika montētas vienā no rūpnīcām Čehijas Republikā, kuras dzimtene ir šī marka.
LV / Skoda
Lasīt tālāk