Skoda Rapid pēc pārveidošanas ir nedaudz sadārdzinājusies

Piecdurvju Skoda Rapid labi pārdod Eiropas tirgū. Automašīna, kas parādījās 2016. gadā, pagājušajā gadā vien tika pārdota 212 000 eksemplāru. Protams, šādas popularitātes dēļ modelis tiek regulāri atjaunināts. Jaunākais Rapid jauninājums ienesa daudz jauninājumu, taču nedaudz palielināja automašīnas izmaksas.
Rapid dzinēju klāstam pievienoti pāris jauni benzīna dzinēji, kas neizceļas ar īpašu veiklību, bet ieņem savu nišu. Tika pabeigta arī automašīnas piekare, kā rezultātā samazinājās virsbūves slīdēšana un uzlabojās gaitas gludums. Taisnības labad jāatzīmē, ka pašreizējā Rapid versijā tas izcēlās ar ārkārtīgi patīkamu piekari.

Turklāt automašīna saņēma virkni kosmētikas atjauninājumu. Ir pievienoti jauni gabarītgaismas lukturi, biksenona priekšējie lukturi un ļoti noderīgs gaismas sensors. Bija arī svaigi ķermeņa elementi ar tagad modē esošajām štancēm. Turklāt dizaineri neskopojās ar stilīgiem riteņiem, kuriem ir izšķiroša loma automašīnas tēlā.
Ņemot vērā visus jauninājumus, kuru ir daudz, Skoda Rapid izmaksas ir pieaugušas par piecpadsmit procentiem, salīdzinot ar pašreizējo cenu. Tas nav tik daudz, jo pat tagad budžeta automašīna maksā diezgan saprātīgu naudu.
LV / Skoda