Skoda Kodiaq populārākajām versijām ir vairāk iespēju

Labs krosovers Skoda Kodiaq nesen ir saņēmis atjauninājumu tā augstākajos apdares līmeņos. Rezultātā modelis ir ieguvis vairākas ievērojamas iespējas, kas ļauj augstas kvalitātes SUV cienītājiem izmantot čehu automašīnu ar vēl lielāku komfortu. Tālāk sniegts atjauninājumu datu pārskats.
Kā liecina nesen veikts pētījums, Skoda Kodiaq ieņem godpilno 25.vietu Rietumu pasaules populārāko krosoveru sarakstā. Labs automašīnas tehniskais aprīkojums ir kļuvis vēl labāks, pateicoties tam, ka ir pievienota pilnpiedziņa un vairāki jauni motori, kas darbojas ar sešpakāpju DSG robotu.

Turklāt automašīna ieguva matricas priekšējos lukturus, digitālo instrumentu paneli ar dziļas pielāgošanas iespēju, ērtus vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekļus, kā arī jaunus braukšanas režīmus. Turklāt augstākās klases aprīkojums saņēma uzlabotu kruīza kontroli un adaptīvo klimata kontroles sistēmu.
Kopumā šķiet, ka jauninājumi ir diezgan labi, lai gan tie nevar pārsteigt ar dažām unikālām īpašībām. Tā vai citādi tas viss jau sen ir pieejams citos premium segmenta modeļos. Vissvarīgākais ir tas, ka čehi solīja nepaaugstināt cenu, atstājot Skoda Kodiaq kā pieejamu krosoveru.
LV / Skoda