Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū

Jaunā Skoda Octavia Pro ienāk Ķīnas tirgū. Automašīna uzrādīja labus pārdošanas apjomus šajā valstī, taču 2020. gadā pieprasījums šķita izslēgts un Octavia pārdošanas apjomi samazinājās par iespaidīgiem 38 procentiem. Šajā sakarā čehi veica neparastu rīcību - viņi atjaunināja savu nemirstīgo sedanu Ķīnai, nosaucot to par Pro versiju.
Šī versija vairākos veidos atšķiras no parastās Skoda Octavia. Pirmkārt, tika palielināts klīrenss, kā arī tika mainīti virsbūves izmēri. Tas tika darīts, lai iepriecinātu vietējo patērētāju, kurš dod priekšroku kombinētiem un lieliem auto.

Turklāt Pro versija piedāvās pārdomātu dzinēju līniju, no kuras pavisam pazuduši dīzeļa spēka agregāti, bet benzīna dzinēji ieguvuši zirgspēkus un ņūtonmetrus. Tas, kas paliek nemainīgs, ir pārnesumkārba, ko šeit pārstāv mehānika vai septiņu pakāpju automāts.
Ārēji sedans ne ar ko neatšķiras no tā Eiropas kolēģa, taču interjers lepojas ar jauniem sēdekļiem, paneļa paneli un stūri. Turklāt viņi solīja piegādāt modernu sākuma līmeņa multimediju sistēmu un paplašināt autovadītāju palīgu skaitu.
LV / Skoda