Skoda Octavia cieta dzinēja atsaukšana

Skoda Octavia tika atsaukta programmatūras dzinēja vadības bloka nepareizas darbības dēļ. Automašīna 685 eksemplāru apjomā tiks veikta bez maksas. Tajā pašā laikā atsaukums attiecas tikai uz Octavia dīzeļdzinēju versijām, kas tika montētas vienā no rūpnīcām Čehijas Republikā, kuras dzimtene ir šī marka.
Šis uzņēmums šogad nav pirmais un ne pēdējais, kas iezīmējās ar lielu autoražotāju aktivitāti. Pirms tam Toyota, BMW, Renault un pat Jeep, kas vienmēr ir bijis slavens ar izcilu uzbūves kvalitāti un neticamu kontroli pār visu montāžas procesu, ir atsaukuši savas automašīnas.

Konstatētās darbības traucējumu rezultātā Skoda Octavia ir traucēta izplūdes gāzu recirkulācijas sistēma. Tas viss palielina izplūdes gāzu toksicitāti, palielina degvielas patēriņu, kā arī ietekmē dzinēja stabilitāti.
Problēmu automašīnu īpašniekiem jau nosūtīts oficiāls uzaicinājums uz bezmaksas servisu. Lielais jautājums ir par to, vai viņi varēs salabot visu automašīnu partiju līdz nākamā mēneša beigām. Jebkurā gadījumā uzņēmums pilda savas saistības un dara visu iespējamo, lai situāciju labotu.
LV / Skoda