Ženēvā tiks demonstrēta hibrīda Skoda Octavia RS iV

Skoda Octavia RS iV ir jauns Čehijas autoražotāja hibrīdauto, kas tiks demonstrēts Ženēvā šī gada vidū. Tiek solīts, ka automašīna tiks būvēta uz tās pašas platformas, kur modernais Golf GTI un Golf GTE. Vienlaikus auto saņems uzlabotu piekari, kā arī virkni citu unikālu funkciju.
Zem hibrīda pārsega atrodas 245 ZS benzīna četrinieks ar turbokompresoru. un 400 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī vienu elektromotoru. Transmisija ir standarta DSG robots. Turklāt hibrīdam ir 13 kWh uzlādējams akumulators, kas WLTP ciklā var nodrošināt līdz 55 kilometriem.

Pēc izskata Skoda Octavia RS iV atgādina bāzes modeli, kas ir nopietni modernizēts. Ietekmē svaigas optikas, radiatora režģa, kā arī apzīmogoto virsbūves elementu klātbūtne. Kopumā sedana izskats patiešām ir mainījies uz labo pusi un kļuvis modernāks.
Kas attiecas uz masveida ražošanu, par to vēl nav informācijas. Pēc paziņojuma auto gaida virkne testu testu, uz kuru pamata tiks pieņemts lēmums par modeļa turpmāko likteni. Mēs ceram, ka tas joprojām tiks izlaists sērijā.
LV / Skoda