Jauns Skoda Fabia hečbeks parādīsies 2021. gadā

Pašreizējā paaudze Skoda Fabia parādījās 2018. gadā, kas ir diezgan sen pēc mūsdienu, strauji attīstošās auto industrijas standartiem. Automašīna bija aprīkota ar pieticīgu dzinēju līniju līdz 110 ZS. un tika piedāvāts tikai ar manuālo pārnesumkārbu. Tajā pašā laikā Fabia vidējās izmaksas Eiropas tirgū bija 16 tūkstoši eiro.

Nākamā ceturtā paaudze tirgū nonāks 2021. gadā. Skoda tagad aktīvi strādā pie modeļa pārnešanas uz jauno MQB-A0 platformu. Šo platformu jau veiksmīgi izmanto virkne VW grupas automašīnu, proti: Seat Ibiza, Volkswagen Polo un Audi A1 Sportback.

Tiks uzlabots arī automašīnas interjers un ārpuse. Paredzams, ka salons saņems vislielāko modernizāciju, kuras laikā Fabia saņems modernu multimediju sistēmu, vadītāja palīgus, jaunas sēdvietas un pilnīgu klimata kontroli ar savu vadības ekrānu.
Un, lai arī automašīnu nevar nosaukt par Skoda flagmani, joprojām ir pieprasījums pēc tās. Jo īpaši 2019. gadā tika pārdoti aptuveni 150 tūkstoši šī modeļa automašīnu. Protams, uz šī fona Skoda vadība vienkārši nevar neizdarīt augstas kvalitātes pārveidošanu.
LV / Skoda