Skoda Citigo vairs netiek ražots ar elektrisko versiju

Diezgan laba pilsētas automašīna Skoda Citigo kopā ar elektrisko versiju - Citigoe iV - vairs netiek ražota. Visas sērijas Eiropas automašīnas bija izpārdotas, taču šim modelim nebija uztvērēja. Pēc Skoda uzņēmuma teiktā, nākotnē viņi nedomā turpināt šo pilsētas automašīnu līniju.

Ja runājam par nelaiķa Citigo tuvākajiem radiniekiem, viņi ir Volkswagen up! un Seat Mii. Turklāt jaunākais modelis ir elektromobilis, kura pieticīgais dzinējs spēj radīt 83 ZS jaudu.

Protams, lielie uzņēmumi neatstāj mazu automašīnu tirgu lietošanai pilsētā. Arī MEB platforma, uz kuras bāzes tika uzbūvētas visas iepriekš minētās automašīnas, nav kļuvusi par pagātni. Drīzāk Skoda ir pabeidzis darbu šajā virzienā un pārgājis uz hibrīdu transportlīdzekļu sektoru. Piemēram, citu dienu tas kļuva zināms par Enyaq iV modeli, papildus tam tiek gatavoti Superb un Octavia.
Uzņēmuma mārketinga speciālisti joprojām cenšas atrast unikālu ceļu uz Skoda un pārbauda pieprasījumu uz mainīgās spēļu vides fona. Elektrisko transportlīdzekļu ēra uzņem apgriezienus, tāpēc hibrīdi un elektromobiļi noteikti ieņems vietu uzņēmuma turpmākā darba plānos.
LV / Skoda