Interesanti par auto Seat

Čehu uzņēmums Škoda Auto ražo Škoda automašīnas. Tā tika dibināta 1859. gadā ar nosaukumu Laurin & Klement. Sākotnēji tika ražoti tikai velosipēdi, savukārt vēlāk uzņēmums pārorientējās uz motocikliem. 2000. gadā Volkswagen koncerns ieguva tiesības uz šo marku. Tā galvenā mītne atrodas Mlada Boleslavā, Čehijas Republikā. 

 

Līdz 2018. gadam Škoda automašīnas jau tika tirgotas vairāk nekā 100 valstīs. Šie transportlīdzekļi ir populāri visā pasaulē, pateicoties to uzticamībai, komfortam un drošībai. Mūsdienu modeļu klāstu pārstāv krosoveri, sedani, universāļi un hečbeki. 

 

Škoda automašīnu tehniskās iezīmes

 

Ražotāja mērķis ir degvielas patēriņa efektivitāte un vides draudzīgums, tādēļ tā dzinējiem ir raksturīgs mērens degvielas patēriņš. Piemēram, trešās paaudzes Fabia hečbeks, kas aprīkots ar 1.2 TSI tiešās iesmidzināšanas dzinēju ar turbopūti un 5 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, demonstrē labu veiktspēju un mērenu degvielas patēriņu. Automašīna kombinētā ciklā patērē apmēram 4,7 litrus degvielas uz 100 km un paātrinājumu līdz 100 km/h uzņem 10,9 sekundēs. Piecdurvju hečbeki Citigo-e IV, kas izlaisti 2019. gadā ir pilnībā elektriski ar iespaidīgu pilntvertnes nobraukumu - līdz pat 270 jūdzēm. Elektrodzinējs ar 80 ZS jaudu ļauj tiem 12,3 sekundēs uzņemt paātrinājumu līdz 100 km/h. 

 

Dažādos periodos uzņēmuma automašīnas ir piedalījušās daudzās sacīkstēs, tostarp slavenajā WRC (Pasaules rallija čempionāts) un FIA Pasaules rallija čempionātā. Škoda Auto nodaļa izstrādāja sacīkšu automašīnas. Mūsdienu 4x4 Fabia R5 evo ir veidota uz trešās paaudzes Škoda Fabia modeļa bāzes. Tā 1,6 litru 16 vārstu turbopūtes dzinējs attīsta 279 ZS jaudu un 420 Nm griezes momentu. Šis supermini auto izmanto 5 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un demonstrē izcilu paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h - 4,0 sekundēs ar maksimālo ātrumu 200 km/h. 


autoreservedalas24 ir jūsu uzticamais partneris rezerves daļu pasaulē 

 

Vai vēlaties veikt automašīnas remontu bez papildu izdevumiem un kavēšanās? Kļūstiet par mūsu interneta veikala klientu. Mēs piedāvājam plašu dažādu rezerves daļu sortimentu, tostarp bremžu klučus un diskus, priekšējā stikla tīrītāju slotiņas un daudz ko citu. Turklāt mēs bieži rīkojam akcijas, kas palīdz jums ietaupīt naudu. Veiciet pasūtījumu tiešsaistē, un mēs piegādāsim jūsu pirkumus, cik ātri vien iespējams.

LV / Skoda