Škoda Kodiaq

Ja auto iegādei iespējams atvēlēt daudz naudas, tad atrast piemērotu septiņvietīgu SUV nebūs grūti, taču ko darīt tiem, kam nepieciešamas septiņas sēdvietas par saprātīgāku cenu? Šādā gadījumā Škoda Kodiaq ir viens no labākajiem variantiem – tā bāzes versijas cena – 21 800 eiro noteikti šķitīs intriģējoša lielākām ģimenēm, kas meklē izdevīgāko cenas un vērtības attiecību. 


Kodiaq faktiski ir Škoda pirmais septiņvietīgais auto un pirmais lielāka izmēra SUV. Atrašanās Volkswagen grupas paspārnē nozīmē, ka Kodiaq ir radniecīgs Seat Ateca un Volkswagen Tiguan, taču tas vairāk ir iecerēts kā konkurents tādiem auto, kā Nissan X-Trail vai Peugeot 5008, kamēr dārgākās Kodiaq modifikācijas konkurē ar Kia Sorento un Hyundai Santa Fe. 


Bāzes versijas Kodiaq gan ir tikai piecas sēdvietas, taču daudzi pircēji izvēlēsies tieši septiņvietīgos modeļus. Motoru klāsts sākas ar 1,4 litru benzīna motoru un beidzas ar 190 ZS 2,0 litru dīzeļdzinēju. Ir pieejami gan priekšpiedziņas, gan pilnpiedziņas Kodiaq, kā arī – manuālā vai automātiskā (DSG) pārnesumkārba. 

Šajā testā lasi Kodiaq salīdzinājumu ar tuvākajiem konkurentiem un izvērtē, kurš motors un aprīkojuma līmenis ir piemērotāks tavām vajadzībām. 

Visa zina - http://www.whatcar.lv/auto-testi/skoda/kodiaq/izversts/4060/1/
LV / Skoda