Dīzelis Skoda Superb piemēģināja bruņas

Skoda Superb ir vēl viens Hyundai Equus Limousine Security komandas "pacients", kas nodarbojas ar premium klases automašīnu rezervēšanu. Tajā pašā laikā uzņēmumam ir daudzi sedani un krosoveri no izciliem autoražotājiem. Piemēram, Mercedes-Maybach S600 Guard, kas pēc rezervācijas maksāja iespaidīgus 470 tūkstošus eiro.
Starp šādiem nozares mastodoniem šķiet, ka Skoda Superb ir nejaušs viesis, kurš ļoti nejauši nokļuva konkrētā tūninga birojā. Patiesībā tā arī ir, jo automašīnu pasūtīja privāts klients, kurš vēlējās palikt anonīms. Noteikti klientam personiskām vajadzībām ir nepieciešama iecienītākā dīzeļdegviela.

Tātad uzlabojumu rezultātā Skoda Superb saņēma ložu necaurlaidīgu stiklojumu, kā arī visu virsbūves elementu bruņas. Līdz ar to modelis ir kļuvis pilnībā atbilstošs Lielbritānijas PAS 300 standartam, kas garantē izturību pret lielkalibra šaujamieroču šāvieniem, kā arī standarta kājnieku granātas detonāciju.
Protams, aizbēgt no prettanku ieročiem vai mīnām būs gandrīz neiespējami. Galu galā pat bruņotie specializētie transportlīdzekļi priekšpusē ne vienmēr var lepoties ar pietiekamu aizsardzību šajā jomā. Jebkurā gadījumā projekts izrādījās ārkārtīgi veiksmīgs, un automašīnas izmaksas, ieskaitot šos uzlabojumus, būs 270 tūkstoši eiro!
LV / Skoda