Universāls Skoda Fabia Combi ScoutLine saņēma atjauninājumu

Skoda Fabia Combi ScoutLine ir pārveidota Combi ScoutLine versija, kas parādījās pagājušajā gadā. Auto pircējus vilina ar lielu bagāžas telpu, kā arī septiņām pasažieru sēdvietām salonā. Tagad šī universāla versija ir saņēmusi atjauninājumu, kas padarīs transportieri daudz ērtāku.
Modeļa svarīgākais jauninājums bija 75 ZS dīzeļdzinējs, kas darbojas ar daļiņu filtru. Neskatoties uz pieticīgo ZS jaudu, dzinējam ir iespaidīgs griezes moments, kas ļauj viegli pārvadāt lielu masu.

Bet palielinātais klīrenss, ko tik ļoti gaidīja universāļa īpašnieki, nekad netika piegādāts. Tā vietā autovadītājus iepriecinās tipisks dizaina jauninājumu komplekts, tostarp svaiga LED optika, aklās zonas uzraudzības spoguļi, automātiskās stāvgaismas un radiatora režģis.
Salonā multimediju sistēma tika nedaudz atjaunināta, pievienojot viedtālruņa USB uzlādi. Papildu apgaismojumu saņēma arī instrumentu panelis, un sēdekļi saņēma plānu sloksni ar šuvēm. Patiesībā šis jauninājums beidzas. Ar visiem pieticīgajiem uzlabojumiem universāla pašizmaksa tiek solīta atstāta nemainīga.
LV / Skoda