Skoda Yeti krosoveri tiek atsaukti

Skoda Yeti krosoveri, kurus nesen Čehijas autoražotājs ražoja vietējam Eiropas tirgum, kā arī NVS valstīm, tika atsaukti. Neskatoties uz to, ka modelis jau sen ir izņemts no oficiālās ražošanas, tā apkope joprojām Skodai sagādā galvassāpes. Galu galā viņa bija vainīga, ka radās rūpnīcas defekts, kas noveda pie šī atsaukšanas.
Mēs runājam par vienu rūpnīcu, kas ļāva ražot automašīnas ar nemetinātu A statni. Lieki piebilst, ka šāds nopietns darbības traucējums tieši ietekmē transportlīdzekļa drošību, un tāpēc tas pēc iespējas ātrāk jānovērš profesionālai atslēdznieku komandai.

Faktiski problemātiskās Skoda Yeti īpašniekiem jau ir nosūtīts oficiāls uzaicinājums uz obligāto un bezmaksas apkopi uzņēmuma automašīnu tirdzniecības vietās. Tur problēma tiks novērsta īsā laikā, kā arī veiks plānveida apkopi automašīnai par uzņēmuma līdzekļiem, kas jau ir neobligāts, bet ļoti patīkams bonuss.
Jebkurā gadījumā priecē fakts, ka uzņēmuma automašīnas, pat ja tās tiek pārtrauktas, joprojām bez problēmām var tikt apkalpotas bez maksas. Lai tas saistās ar atsaucamu uzņēmumu, bet tomēr šāda attieksme pret klientiem ir pelnījusi cieņu.
LV / Skoda